Aktualności

16/12/2015

O fuzjach i przejęciach piszemy na blogu

Adwokaci Kancelarii Duraj Reck i Partnerzy ? Daniel Reck, Tomasz Duraj oraz Tomasz Kowolik ? uruchomili bloga prawniczego, na którym dzielą się swoim bogatym doświadczeniem oraz wiedzą z zakresu fuzji, przejęć oraz transferów przedsiębiorstw. 

Fuzje i przejęcia to jedna z głównych specjalizacji Kancelarii Duraj Reck i Partnerzy, która z powodzeniem przeprowadziła już wiele takich procesów. ? Nasi klienci często wspominali w rozmowach, że szukali w internecie wstępnych informacji z zakresu przekształceń, transferów przedsiębiorstw, ale nie mogli znaleźć fachowych porad, informacji. Postanowiliśmy uzupełnić tę lukę w polskiej blogosferze ? mówi adwokat Tomasz Duraj, partner Kancelarii Duraj Reck i Partnerzy.

W efekcie powstał blog www.fuzjeiprzejecia.eu, za pośrednictwem którego czytelnicy już teraz mogą pozyskiwać wiedzę z zakresu fuzji i przejęć, obsługi podmiotów gospodarczych, optymalizacji podatkowej czy przekształceń.

Naszym celem jest stworzenie kompendium wiedzy dla osób zainteresowanych tą tematyką. Odwiedzając naszego bloga, dowiedzą się m.in., jak prawidłowo przejść proces fuzji, przejęcia, jak przekształcić jednoosobowe przedsiębiorstwo w spółkę kapitałową i spółkę kapitałową z ograniczoną odpowiedzialnością komandytową, jak wygląda przekształcenie spółek, czym jest tzw. analiza due diligence, akwizycja przedsiębiorstwa. A to zaledwie mała część tego, co planujemy prezentować naszym czytelnikom ? mówi adwokat Daniel Reck, partner Kancelarii Duraj Reck i Partnerzy.

Zapraszamy do śledzenia: www.fuzjeiprzejecia.eu.