Kategoria: Aktualności

Wspieramy Mikro, Małe i Średnie firmy. Dołączyliśmy do akcji #RatujBiznes

Celem akcji #RatujBiznes organizowanej przez Biuro Rzecznika Małych i Średnich Przedsiębiorców jest informowanie przedsiębiorców o przysługujących im instrumentach wsparcia w zakresie należności publicznoprawnych. W ramach projektu, na stronie organizatora inicjatywy, zamieszczona została lista wniosków, z których mogą korzystać przedsiębiorcy, których firmy ucierpiały ekonomicznie w wyniku wystąpienia pandemii koronawirusa w Polsce.

Ponadto biorące udział w akcji kancelarie – w tym kancelaria Duraj Reck i Partnerzy – świadczą nieodpłatnie (pro publico bono) pomoc prawną w zakresie przygotowania oraz złożenia wniosków o wsparcie dla przedsiębiorców z sektora MŚP. 

Profesjonalne wsparcie przedsiębiorców ze strony kancelarii ma pomóc w uniknięciu potencjalnych zatorów – np. w wypłacaniu pieniędzy dla potrzebujących firm – które mogą wystąpić w przypadku źle wypełnionych wniosków. 

Zachęcamy firmy z sektora MŚP do kontaktu z naszą kancelarią. Z chęcią pomożemy Państwu w przygotowaniu oraz złożeniu wniosków, które mamy nadzieję, pozwolą firmom odzyskać pozycję sprzed pandemii koronawirusa w Polsce.