Adwokat Warszawa

DURAJ RECK i PARTNERZY

Oddział w Warszawie:

ul. Nowy Świat 61, Warszawa

KRS: 0000316630
NIP: 634-269-81-94
REGON: 241056821

tel.:
+48 32 253-90-11
+48 32 703-99-59
e-mail: office@durajreck.com

Adwokat Warszawa – Kancelaria prawna Duraj Reck i Partnerzy 

Kancelaria adwokacka Duraj Reck i Partnerzy to zespół doświadczonych specjalistów zajmujących się prowadzeniem spraw klientów indywidualnych i korporacyjnych. Nasz zespół tworzy grono doświadczonych prawników: radców prawnych, a także adwokaci. 

Warszawa to miasto, które obfituje w wiele kancelarii. Dlatego warto podjąć dobry wybór i postawić na obsługę prawną, która gwarantuje sprawne udzielanie porad prawnych. Świadczymy kompleksowe doradztwo prawne i pomoc prawną: w kancelarii adwokackiej przygotowujemy dokumenty, umowy, pisma procesowe, sporządzamy opinie prawne, a także reprezentujemy Klientów przed sądami i urzędami. 

Kancelaria adwokacka – nasze specjalizacje

Zajmujemy się szerokim zakresem specjalizacji. Obsługa prawna obejmuje m.in. prawo rodzinne, prawo gospodarcze, handlowe, podatkowe, karne, energetyczne, prawo pracy, prawo cywilne, podział majątku czy obsługę prawną firm w Warszawie. Dbamy o interesy naszych Klientów w procesach karno-gospodarczych oraz karno-skarbowych. 

Nasz zespół gwarantuje świadczenie usług prawnych na najwyższym poziomie. Współpracujemy z zaufanymi doradcami podatkowymi, biegłymi rewidentami, rzecznikami patentowymi, tłumaczami przysięgłymi, uniwersyteckimi wykładowcami, a także z renomowanymi zagranicznymi kancelariami prawnymi. Zapewniamy indywidualne podejście i pełną poufność. 

Przy prowadzeniu Państwa spraw ściśle przestrzegamy zasad etyki zawodowej. Kancelaria Adwokacka Warszawa Duraj Reck i Partnerzy to doradztwo prawne i pomoc prawna świadczona przez profesjonalistów. Zachęcamy do zasięgnięcia pomocy prawnej i skorzystania z naszych usług. 

Zaufali nam najwięksi

Na rynku działamy od kilkunastu lat. W tym czasie trafiły do nas różnorodne sprawy. Zaufali nam Klienci z różnych branż (zarówno indywidualni jak i korporacyjni), w tym tak rozpoznawalne marki, jak np. Penta, Dr. Max, Media Markt, Tesa, Bank PKO, Hyundai czy Festiwal Rawa Blues. 

Każdy adwokat, prawnik i członek naszego zespołu jest specjalistą w swojej dziedzinie prawa. Taka koncentracja wiedzy i doświadczenia pozwala na efektywne i fachowe prowadzenie nawet najtrudniejszych spraw.

Adwokat Warszawa – dojazd

Chcesz sięgnąć po profesjonalną pomoc prawną? Szukasz specjalistów udzielających czytelnych i fachowych porad prawnych? Biuro naszej kancelarii adwokackiej zlokalizowane jest w samym sercu stolicy, przy ul. Nowy Świat 61, Warszawa (skrzyżowanie z ul. Świętokrzyską). Dla klientów zmotoryzowanych w pobliżu znajdują się ogólnodostępne miejsca parkingowe. 

Ponadto niedaleko biura zlokalizowany jest przystanek metra „Warszawa Nowy Świat – Uniwersytet”, dostępnych jest również kilkanaście połączeń autobusowych. Dojazd autobusem z dworca PKP Warszawa Centralna zajmie kilkanaście minut. Można do nas dotrzeć m.in. liniami 102, 105, 178 (przystanek Warszawa Nowy Świat), 111, 116, 128, 175, 180, 222 (przystanek Warszawa Ordynacka) lub 107 (przystanek Warszawa Powstańców Warszawy).