Obsługa prawna firm Warszawa

Obsługa prawna firm Warszawa

Jesteśmy grupą profesjonalnych prawników, posiadających wieloletnie doświadczenie w pracy z przedstawicielami małych i dużych marek. Świadczymy w tym zakresie kompleksowe usługi, od pomocy podczas zakładania firmy po bieżące wsparcie działalności.

Kompleksowa obsługa prawna firm Warszawa

Specjalizujemy się w obsłudze prawnej firm. Doskonale wiemy, że każdy przedsiębiorca musi sprawnie poruszać się pośród wszelkich regulacji prawnych, by skutecznie i bezproblemowo działać. Jednak nie zawsze, szczególnie na początku prowadzenia biznesu, ma czas na dogłębną analizę działań pod kątem zagrożeń (lub ewentualnych korzyści) prawnych. Chętnie w tym pomożemy, poprzez takie działania, jak:

• analiza projektów,
• analiza umów,
• konstruowanie umów,
• opracowanie strategii
• wdrożenie strategii
• i wiele więcej.

Działamy w konkretnych przypadkach, gdy pojawia się problem prawny, jednak to nie wszystko. Naszym celem jest również odciążenie przedsiębiorcy z obowiązku zaprzątania sobie głowy kwestiami prawnymi. Sprawujemy zatem ciągły nadzór nad funkcjonowaniem firmy, aby unikać wspomnianych problemów.

Obsługa prawna firm Warszawa to coś więcej niż rozstrzyganie kwestii spornych, gdy takie się pojawią. To codzienna praca nad wieloma aspektami funkcjonowania firmy, w celu jej optymalizacji i wsparcia na drodze do sukcesu. Do naszych codziennych zadań należy pełna obsługa korporacyjna – na przykład sporządzanie dokumentów, a także udział w posiedzeniach osób należących do spółki i późniejsze protokołowanie wszelkich zapisów. Jesteśmy gotowi na pracę związaną z przygotowywaniem projektów dokumentów wewnętrznych firmy, takich jak regulaminy, uchwały. Chcesz wiedzieć, w czym jeszcze możemy Ci pomóc? Skontaktuj się z nami, chętnie przedstawimy naszą kompletną ofertę i odpowiemy na wszystkie pytania.

Profesjonaliści w obsłudze prawnej firm w Warszawie

Wiedzą zdobywaną i aktualizowaną przez lata chcemy podzielić się z innymi, udzielając im wsparcia, poprzez obsługę prawną firm w Warszawie. W imieniu klientów podejmujemy się również prowadzenia negocjacji i reprezentujemy firmy przed organami zewnętrznymi, na przykład podatkowymi.

Obsługując prawnie firmy w Warszawie, mieliśmy okazję zdobyć doświadczenie w wielu sytuacjach, nierzadko trudnych. Tak, aby nasi klienci mogli robić swoje, czyli w nieograniczony sposób działać w obszarach, w których są specjalistami. Resztą zajmie się nasz zespół, wykwalifikowany w obszarze prawa pracy i wszelkich innych dziedzin prawa istotnych z perspektywy przedsiębiorcy.

Oddział w Warszawie:

ul. Nowy Świat 61, Warszawa

KRS: 0000316630
NIP: 634-269-81-94
REGON: 241056821

tel.:
+48 32 253-90-11
+48 32 703-99-59
e-mail: office@durajreck.com