Zespół

Mateusz Grzech

Senior Associate

Senior Associate w Kancelarii Adwokackiej Duraj Reck i Partnerzy. Od kilkunastu lat wspiera podmioty z branży medycznej i farmaceutycznej. Brał udział w wielu procesach M&A związanych z budową i rozwojem firm w tych sektorach. Obecnie doradza największej sieci szpitali na rynku prywatnych usług medycznych. Dba o to, aby przedsiębiorcy nie pogubili się na trudnym, regulowanym rynku, gdzie poza przepisami prawa konieczna jest także znajomość praktyki działania organów państwa.

Zna problemy przedsiębiorców zarówno z poziomu zarządów, jak i kadry medycznej pracującej na tzw. pierwszej linii. Współpracuje też z organizacjami reprezentującymi podmioty z branży medycznej. W sposób prosty, jasny i czytelny komunikuje klientom nawet najbardziej skomplikowane zagadnienia.

Wykładowca prawa gospodarczego i farmaceutycznego na studiach podyplomowych w Wyższej Szkole Handlowej we Wrocławiu. Adwokat wpisany na listę adwokatów prowadzoną przez Okręgową Radę Adwokacką w Katowicach, absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

Posługuje się językiem angielskim.

Zespół