Zespół

swoboda kamila web

Kamila Swoboda

Legal Asisstant

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Podczas studiów pełniła obowiązki w Zarządzie Uczelnianym Samorządu Studentów oraz współtworzyła Koło Naukowe Prawa Handlowego. Obejmowała stanowisko Dyrektora ds. Programów Przewodnich w Europejskim Stowarzyszeniu Studentów Prawa.

Stypendystka stypendium Rektora dla najlepszych studentów.

Ukończyła szereg kursów z zakresu prawa handlowego oraz prawa podatkowego, organizowanych przez renomowane kancelarie prawnicze i firmy doradcze oraz międzynarodową sieć audytorsko-doradczą KPMG.

W Kancelarii zajmuje się sprawami z zakresu prawa cywilnego, handlowego oraz gospodarczego. Świadczy kompleksową obsługę prawną na rzecz pomiotów gospodarczych oraz klientów indywidualnych. Uczestniczy w analizie umów oraz sporządzaniu opinii prawnych i pism procesowych w sprawach cywilnych. Doradza w zakresie bieżącej działalności jednej z największej sieci sprzedażowej na rynku polskim.

W kręgu jej zainteresowań znajduje się w prawo cywilne, ze szczególnym uwzględnieniem prawa zobowiązań i prawa rodzinnego, prawo handlowe, prawo karne, a także zagadnienia z zakresu Teorii i Filozofii Prawa.

Posługuje się językiem angielskim oraz niemieckim.

Zespół